O nás

Jsme Rentalia

Parta filmařů z Moravy s vizí přispět k urychlení návratu filmové tvorby zpět do Zlína. Za 15 let natáčení jsme pořídili velké množství filmařské techniky o kterou pečujeme, aby byla na natáčeních vždy funkční.

Podílíme se na natáčení filmů nejen na Moravě a podporujeme projekty začínajících filmařů a studentů filmových škol. Nechceme ale zůstat jen u toho.

Vytvořili jsme Rentalii, abychom umělcům umožnili jednoduchý přístup k profesionální filmařské technice a poskytli tak svobodu po které touží. Zároveň přinášíme nástroj pro zprostředkování pronájmu techniky v období, kdy filmařům zahálí ve skladu.

Máte vlastní profesionální filmařskou či foto techniku a chcete, aby se vám náklady dříve vrátily? Nabízíme bezva řešení. Začněte spolupracovat s námi a nabídněte filmařskou techniku k pronájmu na tomto webu.

Vaši techniku na vybrané natáčení převezmeme, zkontrolujeme, pronajmeme, v pořádku vrátíme a zaplatíme vám za pronájem. Stavíme na značkách Arri, Red, Sony, Zeiss, Cooke, O'Connor, Sound Devices či Wisycom. Zvukovou techniku nabízíme i v setu Dolby Atmos.

Kromě techniky vám zajistíme také spolehlivé filmaře do vašeho natáčecího týmu, poskytneme castingový, lokační, produkční i postprodukční servis a produkční zázemí ve Zlíně. Domluva s námi je rychlá, jednoduchá, férová a příjemná.

Máme za sebou